КАМЕРИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ БУДИНКУ

камера спостереження будинкуСистема відеоспостереження для будинку зазвичай складається з реєстратора і 1-4 камер якості на 2 Mpx. Одну камеру спостереження вдома бажано ставити на вході і ближче до осіб входять і виходять, щоб добре зафіксувати обличчя. Обов’язково потрібна табличка «Ведеться відеоспостереження», так як приховані камери спостереження для дому протизаконні в Україні. Камери відеоспостереження для будинку краще встановлювати в важко доступних місцях, щоб складно було що то пошкодити вандалам. Телефонуйте нам, щоб купити камери відеоспостереження для будинку.

Камеру відеоспостереження для будинку, найкраще встановлювати на стовпі в кутку території, щоб бачити максимально великий простір. В середньому камери відеоспостереження для будинку охоплюють 50-110 градусів огляду. Або ж камери відеоспостереження для будинку можна встановити в кутку біля входу. Тоді камера спостереження буде оглядати одну з кімнат будинку.

Якщо ж у вас приватний будинок, і ви вибираєте бездротові камери відеоспостереження для будинку, то WI-FI відеореєстратор встановлюється на горищі і покриває зону навколо даху, там де зазвичай і коштують камери спостереження вдома. Камери спостереження для будинку бувають як провідні, так і бездротові.

Купити відеоспостереження для будинку

мелитополь секрет сервисАдминистратор Александр

Розрахувати вартість.

Замовити розрахунок

(Це безкоштовно)

Типи відеоспостереження для будинку

IP відеоспостереження
AHD відеоспостереження
IP відеоспостереження
AHD відеоспостереження

IP камеру відеоспостереження для будинку можна встановити одну без додаткових пристроїв. Вона підключається до комп’ютерної мережі по дроту або WI-FI, і працює як ще один пристрій в локальній мережі будинку, тому потрібно правильно налаштувати ваш роутер, що б не було конфліктів IP адрес. Їй потрібно виділити окремий локальний IP адреса, який не потраплятиме в діапазон динамічних IP адрес в роутері (DHCP). Якщо цього не зробити, деякий час буде здаватися що все налаштоване правильно, і працює нормально. Але при черговій не зовсім вдалою перезавантаження роутера і IP камери або відеореєстратора (якщо він встановлений), настройки зіб’ються. У такій ситуації мережу перестане правильно працювати, і які то пристрої пропадуть з мережі.

ПО для IP камер відеоспостереження для будинку дозволяє контролювати систему через телефон, і знати що відбувається у вас вдома з будь-якої точки світу, де є інтернет.

Компоненти відеоспостереження для будинку

комплекти спостереження
відеореєстратори
камери
Комплекти спостереження
Відеореєстратори
Камери