Як обрати домофон | Секрет Сервис

ЯК ОБРАТИ ДОМОФОН

ЯК ОБРАТИ ДОМОФОН

Домофони виготовляють різних розмірів і всілякого дизайну. Слід вирішити якого розміру для вас підійде екран. Домофони бувають різних розмальовок, під світлі або темні дизайни приміщень. Це зроблено для того, що б домофон добре вписувався в інтер’єр вашого об’єкта. Підбір пристрою можна здійснити на сайті, або в нашому магазині в місті Мелітополь.

Щоб купити домофон в м Мелітополь, зв’яжіться з нами по інтернету або телефону. Наші співробітники чекають вас в нашому офісі. Ми підкажемо, як вибрати домофон, які існують моделі домофонів, і розповімо, скільки коштує встановити домофон. Ціни на домофони можна дізнатися, якщо завантажити наш каталог, або в нашому магазині.

Домофон — це обладнання, що надає контролювання входу або виходу з приміщення по аудіо та відеоканалах зв’язку. Тепер аудіодомофони стали абсолютно звичним засобом зв’язку в багатоквартирних будинках, між мешканцями та відвідувачами, які стоять на вході в будинок. Одна з причин цього стала невисока вартість пристрою. Тому основна ніша аудіодомофонів — це багатоповерхівки. Установка і обслуговування домофонів — це ще одна послуга, яку пропонує наш сервіс. Наш сайт надає широкий вибір домофонів.

Що таке виклична панель

Панель виклику — це переговорний пристрій, кнопка домофону з камерою. Ще іноді викличні панелі називають як апарат для домофона.

Вартість встановлення відеодомофона буває різна і визначається виходячи зі складності роботи. Приблизну вартість можете дізнатися зв’язавшись з нашим офісом.

Підключення відеодомофона займає в середньому близько години, якщо не брати до уваги його установку. Ключі для домофону так само можна у нас придбати, але ключ ще потрібно запрограмувати.

Домофон
виклична панель
Багатоквартирні домофони
Домофони Панелі виклику Багатоквартирні домофони

Iнші товари


Відеоспостереження Домофони Автоматика для воріт
Відеоспостереження Домофони Автоматика для воріт
Ролети Сейфи Сигналізація
Ролети Сейфи Сигналізація
Замки Двері Адресні таблички
Замки Двері Адресні таблички
Holder
Медальніци
(Holder)

2 комментария для “ЯК ОБРАТИ ДОМОФОН

  • Сколько стоит недорогой домофон в квартиру с видеокамерой?

Обсуждение закрыто.