ЯК ВИБРАТИ ДОМОФОН

domofon
paneli
VIZIT
Домофони Панелі виклику Багатоквартирні домофони

Iнформація


Що таке домофон

Домофон — це обладнання, що надає контролювання входу або виходу з приміщення по аудіо та відеоканалах зв’язку. Тепер аудіодомофони стали абсолютно звичним засобом зв’язку в багатоквартирних будинках, між мешканцями та відвідувачами, які стоять на вході в будинок. Одна з причин цього стала невисока вартість пристрою. Тому основна ніша аудіодомофонів — це багатоповерхівки. Установка і обслуговування домофонів — це ще одна послуга, яку пропонує наш сервіс. Наш сайт надає широкий вибір домофонів.

Як вибрати домофон

Домофони виготовляють різних розмірів і всілякого дизайну. Слід вирішити якого розміру для вас підійде екран. Домофони бувають різних розмальовок, під світлі або темні дизайни приміщень. Це зроблено для того, що б домофон добре вписувався в інтер’єр вашого об’єкта. Підбір пристрою можна здійснити на сайті, або в нашому магазині в місті Мелітополь. Щоб купити домофон в м Мелітополь, зв’яжіться з нами по інтернету або телефону. Наші співробітники чекають вас в нашому офісі. Ми підкажемо, як вибрати домофон, які існують моделі домофонів, і розповімо, скільки коштує встановити домофон. Ціни на домофони можна дізнатися, якщо завантажити наш каталог, або в нашому магазині.

Що таке виклична панель

Панель виклику — це переговорний пристрій, кнопка домофону з камерою. Ще іноді викличні панелі називають як апарат для домофона. На цій сторінці ви можете вибрати або купити викличні панелі в м Мелітополь. Вартість встановлення відеодомофона буває різна і визначається виходячи зі складності роботи. Приблизну вартість можете дізнатися зв’язавшись з нашим офісом.  Підключення відеодомофона займає в середньому близько години, якщо не брати до уваги його установку. Ключі для домофону так само можна у нас придбати, але ключ ще потрібно запрограмувати.


Iнші товари


 

ip-150100 domofon-150100 vorota-150100
Відеоспостереження Домофони Автоматика для воріт
rolet-150100 safe-150100 signal-150100
Ролети Сейфи Сигналізація
zamok door красивая адрессная табличка
Замки Двері Адресні таблички
Holder
Медальніци
(Holder)

2 комментария для “ЯК ВИБРАТИ ДОМОФОН

  • Сколько стоит недорогой домофон в квартиру с видеокамерой?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *