ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ДЛЯ КРАМНИЦІ

Читать на Русском языке.

Відеоспостереження у крамницю зазвичай складається з реєстратора і 1-4 камер звичайної якості на 1-2 Mpx. Одну камеру бажано ставити на вході і ближче до осіб входять і виходять, щоб добре зафіксувати обличчя. Обов’язково потрібна наклейка роду «Ведеться відеоспостереження», так як приховане спостереження протизаконно в Україні. Зовнішнє відеоспостереження краще встановлювати в важко доступних місцях, щоб складно було що то пошкодити вандалам. Телефонуйте нам, щоб замовити відеоспостереження або замовити камеру.

Наші товари

WIFI-compl-150
AHD-150
IP відеоспостереження AHD відеоспостереження

DS-2AE4215TI-D

Камеру спостереження для будинку, найкраще встановлювати на стовпі у кутку території, щоб бачити максимально великий простір. В середньому відеокамера спостереження охоплює 90 градусів огляду, тобто прямий кут. Або ж камеру можна встановити під дахом в кутку будинку. Тоді камера спостереження буде оглядати одну з частин прилеглої території. Якщо ж у вас приватний будинок, і ви вибираєте безпровідне відеоспостереження, то WI-FI реєстратор встановлюється на горищі і покриває зону навколо даху, там де зазвичай і коштують камери спостереження. Мережева камера спостереження буває як провідна, так і бездротова.

Мережеву IP камеру можна встановити одну без додаткових пристроїв. Вона підключається до комп’ютерної мережі по дроту або WI-FI, і працює як ще один пристрій в локальній мережі будинку, тому потрібно правильно налаштувати ваш роутер, що б не було конфліктів IP адрес. Їй потрібно виділити окремий локальний IP адреса, який не потраплятиме в діапазон динамічних IP адрес в роутері (DHCP). Якщо цього не зробити, деякий час буде здаватися що все налаштоване правильно, і працює нормально.

Але при черговій не зовсім вдалою перезавантаження роутера і IP камери або відеореєстратора (якщо він встановлений), можливо одночасно співпадуть два однакових IP адреси — один, це той, який використовує IP відеоспостереження, а другий — це випадково виданий IP адрес DHCP системою роутера. У такій ситуації мережу перестане правильно працювати, і які то пристрої пропадуть з мережі.

ПО для IP камер дозволяє контролювати систему відеоспостереження через телефон, і знати що відбувається у вас вдома з будь-якої точки світу, де є інтернет.


Iнші товари


 

ip-150100 domofon-150100 vorota-150100
Відеоспостереження Домофони Автоматика для воріт
rolet-150100 safe-150100 signal-150100
Ролети Сейфи Сигналізація
zamok door красивая адрессная табличка
Замки Двері Адресні таблички
Holder
Медальніци
(Holder)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *