ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ДЛЯ КРАМНИЦІ

Купить IP домофон SlinexЧитать на Русском языке.

Відеоспостереження для крамниці зазвичай складається з реєстратора і 1-4 камер звичайної якості на 2 Mpx. Одну камеру бажано ставити на вході і ближче до осіб входять і виходять, щоб добре зафіксувати обличчя. Обов’язково потрібна наклейка «Ведеться відеоспостереження», так як приховане спостереження в крамницях протизаконно в Україні. Зовнішнє відеоспостереження для крамниці краще встановлювати в важко доступних місцях, щоб складно було що то пошкодити вандалам. Телефонуйте нам, щоб купити відеоспостереження для крамниці.

Камеру спостереження для крамниці, найкраще встановлювати на стовпі в кутку території, щоб бачити максимально великий простір. В середньому відеокамера спостереження охоплює 90 градусів огляду, тобто прямий кут. Або ж камеру можна встановити під дахом в кутку входу в магазин. Тоді камера спостереження буде оглядати одну з частин прилеглої території.

Якщо ж у вас приватний будинок, і ви вибираєте безпровідне відеоспостереження, то WI-FI реєстратор встановлюється на горищі і покриває зону навколо даху, там де зазвичай і коштують камери спостереження. Мережева камера спостереження буває як провідна, так і бездротова.

Але при черговому не вдалим перезавантаженням роутера і IP камери або відеореєстратора (якщо він встановлений), можливо одночасно співпадуть два однакових IP адреси — один, це той, який використовує IP відеоспостереження, а другий — це випадково виданий IP адрес DHCP системою роутера. У такій ситуації мережу перестане правильно працювати, і які то пристрої пропадуть з мережі.

ПО для IP камер дозволяє контролювати систему відеоспостереження крамниці через телефон, і знати що відбувається у вас вдома з будь-якої точки світу, де є інтернет.

Типи відеоспостереження

WIFI-compl-150
AHD-150
IP відеоспостереження AHD відеоспостереження

Iнші товари


Відеоспостереження Домофони Автоматика для воріт
Відеоспостереження Домофони Автоматика для воріт
Ролети Сейфи Сигналізація
Ролети Сейфи Сигналізація
Замки Двері Адресні таблички
Замки Двері Адресні таблички