Де придбати відеоспостереження? | Секрет Сервис
20.06.2018

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ — КУПИТИ З ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ

Читать на Русском языке.
AHDСалон «Секрет Сервіс» має звання кращої компанії з проектування, монтажу та наладки відеоспостереження та сигналізації у Мелітополі. Такий результат був досягнутий завдяки великому досвіду у даній сфері. Але, незважаючи на це, наші ціни на камери (аналогові та IP), залишаються одними з найдоступніших. Вартість є найбільш доступною на ринку України. Таке обладнання використовується у системі безпеки різних об’єктів. Це можуть бути такі об’єкти, як: магазини, офіси, ресторани, кафе, склади, будівельні майданчики, будинки та квартири.

Одна з найпоширеніших завдань, які ставлять проектувальникам монтажу та налаштування камер відеоспостереження та відеореєстраторів — забезпечення постійного відеоконтролю над територією, що охороняється будь-якого типу. Сучасні системи відеоспостереження дозволяють забезпечити повний контроль у службових приміщеннях, магазинах та офісах. Крім того, системи такого типу дозволяють виявити сторонніх, які проникли на склад, будівельний майданчик або у будівлю. Ці властивості, безсумнівно є перевагами систем відеоспостереження. При постійному відеоконтролі не потрібна численна охорона. Потрібно максимум 1-2 охоронця. Найкращі системи відеоспостереження реагують краще, ніж людина. Також ці системи вміють аналізувати ступінь небезпеки.

Одним з найкращих якостей сучасних систем відеоспостереження є можливість тривалого зберігання інформації з відеокамер спостереження на сервері або у хмарі. Сучасні відеозаписі володіють відмінною якістю. Це дає можливість відновлювати хід подій у хронологічному порядку, розглядати обличчя у деталях, колір одягу, його деталі. Іноді саме дані з системи відеоспостереження можуть бути доказом у тій чи іншій ситуації.

Але не тільки у приміщеннях встановлюють камери відеоспостереження. У зв’язку з невеликою вартістю, такі системи встановлюють й на вулицях. Ціна на комплекти камер відеоспостереження залежить від їх кількості та типу. Також вартість буде залежати від того, яким чином буде передаватися інформація.

Існує декілька методів передачі відео:

  • Через Інтернет;
  • На головний монітор, або телевізор.

Крім цього, вартість залежить й від часу зберігання, місця зберігання та обсягу зберігання даних. Для різних об’єктів — різний комплект відеоспостереження. Це може бути приватний будинок, кіоск, під’їзд, або присадибну ділянку, магазин. Але один пункт буде незмінний — досить низька вартість комплекту. Тільки фахівці та професіонали можуть займатися налаштуванням камер відеоспостереження. Але це потрібно тільки у тому випадку, якщо камер декілька.

security2Компанія «Секрет Сервіс» встановлює відеоспостереження у зв’язку з індивідуальними побажаннями клієнтів. Але вартість встановлення відеоспостереження у Мелітополі є невисокою, якщо порівнювати з іншими виконавцями. Також для різного виду об’єктів підбираються спеціалізовані моделі камер. Вже після усіх необхідних процедур (настройки, монтажу, підбору камери), з часом потрібно провести обслуговування. При бажанні купівлі систем відеоспостереження у Мелітополі, ви можете завжди звернутися до фахівців! Для забезпечення вашої особистої безпеки, потрібно завжди вибирати камери відеоспостереження найвищої якості.