ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

mozg
sensor
sirena150
Контрольні панелі Датчики Сирени та оповіщення
akk150
klava
drugoe150
Акумулятори Клавіатури Iнше

Iнформація


Купити сигналізацію в м Мелітополь

sirenaЩоб купити сигналізацію, зв’яжіться з нами по інтернету або телефону або ж ми завжди чекаємо вас в нашому офісі. Наші професіонали підберуть вам саме те, що потрібно. Охоронна сигналізація (по укр. — сигналізація) — це конструктор який виконує таке завдання, як охорона будинку. Установка сигналізації або СКУД (система контролю доступу) і підключення проводиться нашими висококваліфікованими майстрами.

Установка системи охорони це спосіб отримати безпеку, і недоторканність різного роду майна. GSM сигналізація, являє собою набір електронних пристроїв: клавіатура, датчик, сирена, камера, провід, акумулятор, антена. Які дозволять вам бути впевненим у безпеці вашого об’єкта — квартири, фірми, гаража, дачі і т.д. Система такого роду розроблена для сповіщення про несанкціонований доступ в ваше приміщення. У нас так само є бездротова сигналізація для будинку. Ми працюємо з Digital Security Controls Ltd. (DSC), СБІ Оріон, Тирас, Jablotron (Яблотрон), Satel (Сател) і іншими фірмами.

Охоронні датчики — це одна з частин сигналізації і окремо не працюють. Їм потрібно підключення до центрального блоку сигналізації, в народі кажуть — «мізках» сигналізації. Фахівці Салону «Секрет Сервіс» допоможуть вибрати деталі обладнання для кожного замовлення виходячи з особливостей об’єкта. За необхідності можлива адаптація обладнання з іншими типами засобів безпеки.

Купуйте без ризику. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу продукцію!

Безкоштовну консультацію можна отримати за телефонами: (067) 266 30 50 | (066) 329 36 14.


Iнші товари


 

ip-150100 domofon-150100 vorota-150100
Відеоспостереження Домофони Автоматика для воріт
rolet-150100 safe-150100 signal-150100
Ролети Сейфи Сигналізація
zamok door красивая адрессная табличка
Замки Двері Адресні таблички
Holder
Медальніци
(Holder)

2 комментария для “ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

  • Скільки коштує встановити сигналізацію у квартиру?

  • Стоимость будет зависить от множества вопросов — Сколько датчиков на движение? Открывания двери? Датчиков бития стекла? Дымовых датчиков? Вам нужна сигнализация под пульт охраны или для себя? Нужен ли дозвон на мобильный? Что бы сказать примерную стоимость — свяжитесь с нами

    Телефон, Viber: (067) 266 30 50 телефонная линия работает без выходных с 8:00 до 20:00
    Телефон: (066) 329 36 14 телефонная линия работает с 9:00 до 18:00. Выходной — воскресение.
    Почта: secretservice@i.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *