Купити сигналізацію | Мелітополь | Секрет Сервис

КУПИТИ СИГНАЛІЗАЦІЮ ДЛЯ БУДИНКУ

купити сигналізацію для будинкуЩоб купити сигналізацію для будинку, зв’яжіться з нами по інтернету або телефону або ж ми завжди чекаємо вас в нашому офісі. Наші професіонали підберуть вам саме те, що потрібно. Охоронна сигналізація (по укр. — сигналізація) — це конструктор який виконує таке завдання, як охорона будинку. Установка сигналізації або СКУД (система контролю доступу) і підключення проводиться нашими висококваліфікованими майстрами.

Купівля сигналізації для будинку, це спосіб отримати безпеку, і недоторканність різного роду майна. GSM сигналізація для будинку являє собою набір електронних пристроїв: клавіатура, датчик, сирена, камера, провід, акумулятор, антена. Які дозволять вам бути впевненим у безпеці вашого об’єкта — квартири, фірми, гаража, дачі і т.д. Система такого роду розроблена для сповіщення про несанкціонований доступ в ваше приміщення. У нас так само є бездротова сигналізація для будинку. Ми працюємо з Digital Security Controls Ltd. (DSC), СБІ Оріон, Тирас, Jablotron (Яблотрон), Satel (Сател) і іншими фірмами.

Охоронні датчики — це одна з частин сигналізації і окремо не працюють. Їм потрібно підключення до центрального блоку сигналізації, в народі кажуть — «мізках» сигналізації. Фахівці Салону «Секрет Сервіс» допоможуть вибрати деталі обладнання для кожного замовлення виходячи з особливостей об’єкта. За необхідності можлива адаптація обладнання з іншими типами засобів безпеки.

Купуйте без ризику. Ми надаємо 12 місяців гарантії на всю нашу продукцію!

Безкоштовну консультацію можна отримати за телефоном: (067) 266 30 50

Контрольні панелі
Датчики
Сирени та оповіщення
Контрольні панелі Датчики Сирени та оповіщення
Акумулятори
Клавіатури
Iнше
Акумулятори Клавіатури Iнше

Iнші товари


 

Відеоспостереження Домофони Автоматика для воріт
Відеоспостереження Домофони Автоматика для воріт
Ролети Сейфи Сигналізація
Ролети Сейфи Сигналізація
Замки Двері Адресні таблички
Замки Двері Адресні таблички

2 комментария для “КУПИТИ СИГНАЛІЗАЦІЮ ДЛЯ БУДИНКУ

  • Скільки коштує встановити сигналізацію у квартиру?

  • Стоимость будет зависить от множества вопросов — Сколько датчиков на движение? Открывания двери? Датчиков бития стекла? Дымовых датчиков? Вам нужна сигнализация под пульт охраны или для себя? Нужен ли дозвон на мобильный? Что бы сказать примерную стоимость — свяжитесь с нами

    Телефон, Viber: (067) 266 30 50 телефонная линия работает без выходных с 8:00 до 20:00
    Телефон: (066) 329 36 14 телефонная линия работает с 9:00 до 18:00. Выходной — воскресение.
    Почта: secretservice@i.ua

Обсуждение закрыто.