Купити домофон у Мелітополі | Секрет Сервис
20.06.2018

ДОМОФОНИ

Русская версия страницы.

Оберіть розділ

 

domofon
paneli
VIZIT
Домофони Панелі виклику Багатоквартирні домофони

Наші переваги

 • Виїзд на обстеження та замір — БЕЗКОШТОВНО;
 • Ціна на монтаж на 20% нижче, ніж середня ціна по місту;
 • Монтаж буде виконаний швидко і якісно;
 • У нас немає 100% передоплати замовлення;
 • Доставимо обладнання в будь-яке місто України;
 • Повна гарантія на 1 рік та ремонт і підтримка;
 • У нас працюють тільки професіонали своєї справи.

Iнформація


Домофон — це переговорний пристрій з аудіо та відеоканалом зв’язку, встановлюється в приміщенні.
Панель виклична — це модуль домофона, який кріпиться біля входу в об’єкт.

Купити домофон в Мелітополі

3Commax-CDV-43K2

Салон «Секрет Сервіс» пропонує домофони в Мелітополі. У нас також можна замовити установку домофона. Наші ціни на домофони або відеодомофони, залишаються одними з найдоступніших.

Установка домофонів використовується в різних приміщеннях Мелітополя:

 • Магазини;
 • Офіси;
 • Будинки, дачі та квартири, гаражі.

«Секрет Сервіс» пропонує домофони фірм:

 1. «Myers» (недорогі домофони);
 2. «Commax»;
 3. «Kenwei».

Разом з домофонами також у нас можна купити систему контролю доступу або — СКУД.

Коли з’являється задача — купити домофон, або відеоспостереження, необхідно визначитися які завдання повинна виконувати техніка. У наш час відеодомофони стали дуже схожі на міні систему з камерами пристроєм запису відео. Але функції, які можуть виконати домофони, все-таки дуже відрізняються від тих, які виконує система відеоспостереження. Тільки у домофонної системи, двері можна відкрити ключем. Ключі для домофону так само продаються у нас окремо. Але ключ потрібно запрограмувати.

ustanovka-domofona

Домофон — це система для підвищення зручності та комфорту. Відеоспостереження — це охоронна система підсилює безпеку об’єкта.

Домофони допоможуть вам:

 • Не допустити небажану зустріч;
 • Не підходячи до дверей зрозуміти, хто до вас прийшов;
 • Дізнатися, хто до вас приходив, коли вас не було вдома.

Але використовуючи відеодомофон для квартири з функцією фотографування гостей, ви не дізнаєтеся, хто підходив до дверей, якщо людина не натискав на кнопку дзвінка. Домофони зберігають зображення тільки тоді, коли вам подзвонили у двері. Не у всіх випадках камера домофона бачить повністю всю обстановку біля входу. Наприклад, хтось може стояти збоку від панелі або навіть присісти. У таких ситуаціях огляду камери домофону може не вистачити.

Через це відеодомофони ідеально підходять для багатоповерхових будинків, адже виклична панель зазвичай встановлюється у кутку коридору. А огляд камери домофонної панельки зазвичай 90 градусів, цього достатньо, що б бачити коридор перед дверима. Монтаж домофонних систем — ще одна з послуг яку ми можемо запропонувати. Ви можете вибрати будь-які домофони та відеодомофони. Ми також проводимо ремонт домофонів. Зателефонуйте нам, та повідомте яка у вас проблема.

Коротко щодо системи відеоспостереження

камера наблюденияУ разі, коли встановлено відеоспостереження, все, що відбувається записується спеціалізованими камерами з високою якістю і нічним баченням. При цьому, перед тим як ставити камери замовлення узгоджується із замовником та планується встановлення камер в тих місцях, в яких видно буде все, що відбувається на території та навколо території. Для кожного випадку і місця установки, камери підбираються саме ті, які потрібні в даному випадку. Так само запис ведеться цілодобово та за наявністю руху. Це дозволяє легко орієнтуватися у архіві запису при пошуку потрібного фрагмента запису. Так само можливо встановлення програми на комп’ютери або телефони замовника, які дозволяють у реальному часі з будь-якого місця планети побачити, що відбувається на об’єкті, використовуючи інтернет. Це може бути Wi-FI, 3G-4G-5G або кабельне RJ-45 з’єднання.


Iнші товари


WIFI-compl-150
signal
door
Відеоспостереження Охоронна сигналізація Вхідні двері
Обратный звонок
Обратный звонок
Форма обратного звонка WordPress